Informacje ogólne – lek. med. M. Łukasiewicz

Lekarz Maciej Łukasiewicz
Maciej Łukasiewicz

Lekarz medycyny estetycznej Maciej Łukasiewicz to absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, pierwszego w Polsce towarzystwa naukowego skupiającego wybitnych fachowców w tych dziedzinach. Prócz tego jest corocznym uczestnikiem konferencji naukowych, zjazdów i kongresów, w czasie których wymienia wiedzę ze specjalistami z renomowanych polskich i zagranicznych ośrodków. Przebyte szkolenia pozwoliły mu stać się prawdziwym ekspertem w zakresie medycyny estetycznej, która szybko stała się nie tylko przedmiotem wykonywanych przez niego zabiegów, ale i pasją.

 Osiągnięcia lekarza

Specjalista doświadczenie i umiejętności zdobywał w trakcie licznych kursów i prestiżowych szkoleń. Przykładowo, w 2010 roku uczestniczył w organizowanym w Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti-Aging (Warszawa) kursie z zakresu zaawansowanych technik zastosowania toksyny botulinowej Azzalure i preparatu Stylage w korekcji zmarszczek. Również w 2010 roku przeszedł kurs w zakresie technik łączonych przy rzeźbieniu tkanek miękkich. W jego trakcie opanował nieinwazyjne metody nietypowego zastosowania preparatów kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej. Posiada także certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia w zakresie stosowania wypełniacza dermatologicznego do korekcji tkanki miękkiej Teosyal. Liczne dyplomy, jakie zdobył, dają mu uprawnienia do wykonywania zabiegów z wykorzystaniem preparatów do mezoterapii, roztworów o działaniu adipocytolitycznym, specjalista może również wstrzykiwać wypełniacze przy użyciu mikrokaniul z wykorzystaniem techniki SIT (sliding injection technique).

Źródło: https://www.tourmedica.pl/lekarze/maciej-lukasiewicz/?lekarz-medycyny-estetycznej#opis

Komunikat

„W związku z informacjami od zaprzyjaźnionych osób chciałbym zakomunikować, że nie prowadzę oraz nie posiadam konta w portalu facebook.com. Wobec osób, które stworzyły takie konta w tym portalu i wykorzystały moje dane oraz zdjęcie zostały podjęte działania prawne wraz z powiadomieniem do odpowiednich służb i będą ścigane w ramach polskiego prawa.”